ADE bus

Dni wyjazdów
Poniedziałek
Czwarek
Kierunki
Niemcy
    Hamburg
    Dortmund
    Fraknfurt n Men
    Monachium

ADEbus.pl to firma specjalizująca się w zagranicznym transferze osób i paczek do Niemiec iPolski. Oferujemy również przeprowadzki krajowe i zagraniczne oraz szybki dowóz zagranicznych paczek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma dla Państwa komfort podróży – dlatego też dokładamy wszelkich starań w unowocześnianiu floty samochodowej oraz dostosowywaniu oferty do potrzeb klientów. Dzięki kadrze wykwalifikowanych kierowców, mających wieloletnie doświadczenie w przewozie osób na terenie kraju i za granicą, gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo transportu. Zapewniamy podróż w miłej atmosferze, szybkość oraz konkurencyjne ceny. W trosce o Państwa wygodę udostępniamy łatwą procedurę rezerwacji wyjazdu przez telefon lub formularz kontaktowy. Jesteśmy firmą przyjazną klientowi – z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, wyjaśnimy wątpliwości i postaramy się sprostać indywidualnym potrzebom.
Przewóz osób na trasie Polska – Niemcy

Międzynarodowe przewozy osób z ADEbus.pl to gwarancja szybkiego, wygodnego i w pełni bezpiecznego transportu do wybranych miejsc na terenie Niemiec. Oferujemy wyjazdy z ponad 60 polskich miast, dostosowując czas podróży do Państwa potrzeb. Wysoki komfort transportu zapewnia nasza flota samochodowa: dziesięć 7-osobowych busów marki Volkswagen i Ford, regularnie poddawanych kontrolom technicznym i wyposażonych we wszelkie udogodnienia. Na wszystkich trasach ubezpieczamy pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zapewniamy niewygórowane ceny przewozu (Niemcy: już od 220 zł/50 euro, atrakcyjne rabaty dla grup oraz prosty sposób rezerwacji podróży. Przy siódmym przejeździe otrzymują Państwo 50% zniżki! Organizujemy również przeprowadzki krajowe i zagraniczne.

Przewóz paczek

Oferujemy szybki dowóz paczek i bagażu na terenie Polski i Niemiec. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie przesyłki podczas transportu, atrakcyjne ceny przewozu oraz szybką dostawę: paczkę dostarczamy już następnego dnia od chwili nadania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta i bezpieczna dostawa przesyłki do adresata.

Formularz kontaktowy
Dodawanie ogłoszenia do notesu
Musisz się zalogować

ADE bus

Długa 1

Starogard Gdański

pomorskie

Tel: 727778877

www.ADEbus.pl

Trasy